Informace o pozadí petice za modernizaci železničního mostu (upravený fb příspěvek)

Že dneska máme toho Valentýna, tak jeden příběh o lásce. O lásce veliké, převeliké, že překoná i businessové zájmy a z PRisty udělá občanského aktivistu. Který se postaví za modernizaci své rodné hroudy na Výtoni.

Včera Anna Vinklárková ve svém příspěvku správně identifikovala, že iniciátor antipetice proti iniciativě Zachraňme Železniční most, která nese jméno Výtoň21, Jiří Grund je majitel PR firmy Grucon a žádný aktivista. Pěkně popsáno zde:

https://www.facebook.com/photo?fbid=6034087659990485&set=a.1269266206472678

Ale chyběla pointa, kterou dnes nabídl ředitel odboru správy staveb ze Správy železnic Pavel Paidar v rozhovoru pro Český rozhlas. V čase 23:25 napověděl, odkud vítr s antipeticí vane. Z velké části manipulativní rozhovor si můžete poslechnout zde, nedoporučuji, ale opakovaně upozorním na místo 23:25, je vskutku zábavné:

Ocel Vyšehradského mostu se loupe jako šupinky. Nemáme už moc času, tvrdí Paidar ze Správy železnic • mujRozhlas

Proč? 22. 3. 2017 totiž SŽ vydala tiskovou zprávu o spolupráci s firmou TTC Marconi na přípravě digitálního systému GSM-R, který by měl sloužit k bezpečnějšímu provozu vlaků:

Vlaky bude možné zastavit na dálku i na tratích s digitálním systémem GSM-R – www.spravazeleznic.cz

Kde firmu TTC Marconi shodou okolností reprezentuje Jiří Grund, naprostou náhodou náš zamilovaný PRista Grund, který nezištně podporuje bourání kulturní památky.

To, že jeho Grucon nemá mnoho referencí, ale TTC MAcroni si jej chválí, si můžete přečíst ZDE:

https://www.grucon.cz/

Či na přiložených printscreenech.

Zkrátka je to tak, když se nám do něčeho zamiluje PRista, může se z něj stát naprosto nezištný aktivista, ani nemrkneš.

Kór v čase lásky.